15 lipca

p2 Catch the Glow nr 030 - Bronzed Glow

 
    
Bronzed Glow to lakier niemieckiej firmy p2 pochodzący z zeszłorocznej, wiosennej kolekcji limitowanej. Jak dla mnie kolor ten nie jest wiosenny, a raczej jesienny. Kojarzy mi się z początkiem października - kiedy jeszcze jest względnie ciepło, słońce świeci, a ludzi spacerujących po parku wśród żółto-brązowych liści nie brakuje.  
       
 
    
Nie ukrywam, że nie jest to mój kolor - nie czułam się z nim dobrze, ale testując wszystkie lakiery z tej kolekcji, żal mi było go nie sprawdzić. Technicznie lakier także wypadł bez szału. Pełne krycie otrzymałam po trzech warstwach, które wcale tak szybko nie wyschły. Mimo to bardziej jestem niezadowolona z aplikacji, która sprawia problemy, ale wśród lakierów o takim wykończeniu to jest norma (mam na myśli ślady po pędzelku). Trwałość przeciętna, nie nosiłam go bardzo długo, ale też nie odprysnął mi po kilku czy kilkunastu godzinach. Lakier można było kupić w cenie 2,95€ (12ml).
      
 
    
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu abc-uroda.

6 komentarzy:

 1. Miałam podobny kolor lakieru, ale to zdecydowanie nie moje kolorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor sam w sobie ładny, ale wykończenie jednak nie moje. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor ciekawy, jednak zdecydowanie nie mój, być może przez wykończenie, a może przez moje przyzwyczajenie to bardziej "kolorowych" kolorów poprzez obecną porę roku :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy kolorek, choć raczej nie mój :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger