27 października

p2 Catch the Glow nr 010 - Tropical Heat

 
     
Na wstępie chciałabym przeprosić za trupi kolor dłoni, mój aparat lubi przekłamywać kolor skóry - w moim przypadku skóra jest albo zbyt różowa, albo zbyt biała. Dobrze, że chociaż lakier wygląda tak, jak w rzeczywistości. ;) 

       
Nie wiem, jak to jest w Waszym przypadku, ale do mnie ten kolor zupełnie nie trafia. Nigdy nie przepadałam za złotymi odcieniami żółtego. Lakier posiada drobny, srebrny shimmer, przez co sprawia wrażenie perłowego. Pochodzi z wiosennej kolekcji Catch the Glow. W najbliższym czasie postaram się Wam pokazać pozostałe 3 kolory z tej limitki, które posiadam. 
         
 
     
Na zdjęciach widoczne 3 cienkie warstwy Tropical Heat. Nawiązując do kwestii technicznych, chciałabym zwrócić uwagę na jeden minus, który mi przeszkadza w tym lakierze - mianowicie czas schnięcia. Nie ukrywam, że trochę czasu minęło, zanim te trzy warstwy były w stu procentach utwardzone. Opinię końcową na temat tego produktu pozostawiam Wam. :) Lakier był dostępny w cenie 2,95€, można było go kupić w drogeriach DM na terenie Niemiec. 
      
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu abc-uroda

13 komentarzy:

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger