08 lipca

p2 Kiwi Cuticle Peeling

 
     
Dzisiaj, w przerwie od lakierów, słowo o pielęgnacji. :) Często zachwycając się kolorowymi paznokciami, zapominamy, jakie znaczenie ma pielęgnacja dłoni i paznokci, dlatego pokażę Wam dosyć ciekawy gadżet do skórek od firmy p2. 
            
Jako, że nie uczę się języka niemieckiego od wielu lat, postanowiłam przetłumaczyć opis produktu w translatorze. Jednak jak to z translatorami bywa - powychodziły takie kwiatki, że tłumaczenie skończyło się na przetłumaczeniu słów kluczowych. :P 
         
 
     
Zadaniem tego peelingu jest "wytarcie" suchych skórek, a także zmiękczenie i nawilżenie skóry wokół paznokci. Jakie jest moje zdanie na ten temat? Na pewno nie produkt peelinguje do tego stopnia, żeby suche skórki same się usuwały. :P Zauważyłam, że peeling faktycznie nawilża i zmiękcza skórki, więc produkt częściowo spełnia swoje zadania. Nie uważam, żeby to był pielęgnacyjny must have, ale warto go kupić i wypróbować na własnej skórze, tym bardziej, że nie jest on bardzo drogi - można go dostać w niemieckich drogeriach DM w cenie 1,95€. Pojemność 6ml. 
     
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu abc-uroda.

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger