24 września

Herome Nail Hardener Strong

 
       
Informacja dystrybutora: 
Sposób użycia: Pierwszego dnia nanieść jedną warstwę utwardzacza, drugiego drugą. Trzeciego dnia zmyć dotychczasowe warstwy. Powtarzać ten proces przez 14 dni. Po zakończeniu kuracji można używać odżywki dwa razy w tygodniu jako podkładu pod lakier do paznokci lub do ich ochrony. Od czasu do czasu zaleca się zrobić 2-3 tygodniową przerwę w stosowaniu jako bazę. Zawiera dopuszczalną ustawowo ilość formaldehydu. Przed użyciem wstrząsnąć. Chronić przed dziećmi. Produkt łatwopalny.
 
Skład:
Butyl Acetate, Nitrocellulose, Ethyl Acetate, Heptane, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Isophthalic Acid/Neopentyl Glycol/Trimethylolpropane Copolymer, Formaldehyde, Tosylamide/Epoxy Resin, Stearalkonium Hectorite, CI 77891, Drometrizole, Styrene/Acrylates Copolymer, Camphor, Oxidized Polythylene.
   
Moja opinia: 
Niestety nie pomyślałam, żeby zrobić zdjęcia przed i po - myślałam, że to kolejna odżywka, która nic nie zdziała, ale tym razem na szczęście pomyliłam się. Przez niedoczytanie malowałam paznokcie odżywką przez trzy dni i czwartego dnia zmywałam - czyli wszystko wydłużyłam o jeden dzień. Poza tym, że trzecia warstwa odżywki schła dużo dłużej, niż poprzednie, efektów ubocznych żadnych nie dostrzegłam. Co do kondycji paznokci, zmiany były ogromne. Paznokcie przez długi czas się nie rozdwajały, nie pękały, nie było mowy o rozwarstwianiu się płytki oraz odpryskiwaniu płatami poszczególnych warstw paznokcia. Po pół roku od zakończenia dwutygodniowej kuracji planuję ponowić odżywianie paznokci Herome, gdyż niedawno dostrzegłam rozwarstwianie się płytki. Produkt zdecydowanie polecam, żadna odżywka mi tak bardzo nie pomogła, jak ta. Pojemność 10ml, cena ok. 40zł.

11 komentarzy:

 1. A używałaś z Eveline 8w1? 1/4 ceny a efekty nieziemskie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Używałam diamentowej, nie sprawdziła się. ;)

   Usuń
 2. na początku myślałam,że to jakiś lakierek;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie nie znam tej odżywki, ale cena wystarczająco mnie odstrasza :) ma fajną, fikuśną buteleczkę, myślałam że okaże się mlecznym lakierem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim paznokciom przydałaby się jakaś dobra odzywka... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O super, tylko ta cena mnie trochę odstrasza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, jest to spory wydatek, ale powiedziałam sobie, że jak ta odżywka nie pomoże, to już w życiu nie kupię żadnej odżywki. Na szczęście trafiłam w końcu na odpowiedni specyfik i jestem zadowolona. Jedna taka butelka starcza na dwie pełne kuracje.

   Usuń
 6. O, interesująca odżywka ^^ Kto wie, może jak skończę moją 8w1 to się na nią pokuszę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. coś dla mnie, ostatnio zauważyłam rozdwajającą się płytkę :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger