25 listopada

Spotkanie Blogerek w Piotrkowie Trybunalskim

Wczoraj w Pizzerii Riposta, w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie blogerek. Pogoda dopisała, obawiałam się, że będzie padać, ale na szczęście tak nie było. O 11.30 spotkałyśmy się z dziewczynami przy Dworcu PKP i stamtąd wyruszyłyśmy w kierunku pizzerii. Frekwencja niemalże stuprocentowa - tylko jedna dziewczyna nie dotarła. Studia najważniejsze, także wybaczam Ci, Izo, o ile czytasz ten post. :) 
  
 
  
Myślałam, że atmosfera będzie napięta, ale myliłam się - już od pierwszych minut spotkania wszystkie dobrze się dogadywałyśmy i miałyśmy wiele wspólnych tematów, nie tylko kosmetycznych. Około godz. 13 pojawiły się panie, które założyły firmę Kosmetyki DLA. Panie te okazały się bardzo sympatycznymi kobietami, mające pojęcie o kosmetykach. Dowiedziałam się wiele nowych rzeczy dotyczących pielęgnacji skóry. Podoba mi się to, że każda z nas dostała kosmetyki dostosowane do naszej skóry. Kosmetyki były ładnie opakowane, każdy zestaw miał karteczkę z dedykacją. Przed godz. 15 Ewa i Angelika pożegnały się z nami, a niewiele później wszystkie opuściłyśmy lokal. Z racji, iż Magda nie miała pociągu, przygarnęłam ją do siebie. Wsiadając do autobusu, ten akurat się zepsuł. :P Czekałyśmy z 10 minut na pomoc techniczną, a kolejne 15 minut jechałyśmy dwa przystanki. Ach, ten pan z MZK, który narzekał na niezamykające się drzwi był boski. :P Posiedziałyśmy chwilę u mnie i pojechałyśmy do centrum handlowego. Niestety miałyśmy tylko chwilkę, więc weszłyśmy tylko do H&M, a później poszłyśmy do Nomi po pudełka na kosmetyki. :P Stamtąd pojechałyśmy na dworzec i tam zakończyłyśmy spotkanie. 
  
Gratuluję tym, którzy dotarli do tego momentu notki. :P Czas na kilka zdjęć: 
   
 
brakuje identyfikatora Kamili, który myślałam, że zgubiłam


 
tuż po rozdaniu pierwszych upominków

 
   
 
fotogeniczna Kamila1987
   
Prezenty od firm sponsorujących spotkanie: 
 
zapomniałam dołożyć kosmetyków Barwa 

Kosmetyki DLA

 
  
Pilomax
 
     
Soraya
 
       
Vipera Cosmetics 
 
   
 Forte Sweden 
 
  
Barwa  
 
   
Mała wymiana kosmetyków z Kamilą i Magdą 

    
Od firmy Soraya i Vipera Cosmetics dostałam nadwyżkę kosmetyków, więc część kosmetyków przeznaczyłam na losowanie, które odbyło się na spotkaniu, część zostawiłam sobie, część jest przeznaczona na konkurs, który odbędzie się już niedługo na moim blogu. 
   
Bardzo dziękuję za podarowanie kosmetyków następującym firmom: Kosmetyki DLA, Pilomax, Forte Sweden, Vipera Cosmetics, Soraya, Barwa.

14 komentarzy:

 1. No czyli spotkanko się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna relacja :)
  widzę, że był to dzień pełen wrażeń i przygód :D zazdroszczę!

  czekam na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 3. sporo prezentów:) a spotkanie widzę udane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 1 grudnia jest sobota a ja w weekendy pracuje. Szkoda, że nie możesz jakoś w tygodniu wpaść

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszczę zawsze jak czytam o takich spotkaniach, nie z racji prezentów ale dlatego że możecie się bliżej poznać wspólnie spędzić czas, czy też poznać całkiem nowe osoby :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie poznałabym jakieś blogerki z lubuskiego. Szczerze zazdroszczę takich spotkań;) super, ze nie było sztywno.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też z chęcią poszłabym na takie spotkanie, musiało być bardzo fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Było świetnie:)
  Tez myślałam że może być napięta atmosfera ale sie myliłam:)
  Dziewczyny byłyście super:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też się obawiałam. Ale było cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej kiedyś przeczytałam,że byłaś zainterseowana sweterkiem ze Stardivariusa,wystawiłam go na aukcji,więc wysyłam info( http://allegro.pl/stradivarius-sweterek-azurowy-stan-idealny-diy-i2824181740.html?source=oo )Super blog :) Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 11. Takie spotkanie to świetna rzecz, gratuluję i zazdroszczę super spędzonego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. było bardzo fajnie, dziękuję za zorganizowanie tego spotkania i abyśmy jeszcze nie raz spotkały się w takim gronie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger