17 września

NailTek Quicken


Większość moich top coatów, po nałożeniu na lakier bazowy schnie wieki. Szukając ideału natchnęłam się na NailTek Quicken - jest to top coat przyspieszający wysychanie lakieru. 

Informacja producenta: 
Wyzwaniem dla wszystkich paznokciowych produktów jest odpowiednia przyczepność i odpowiednia elastyczność. Z drugiej strony znakomitą przyczepność mogą zapewnić jedynie te produkty, które są wystarczająco elastyczne. Lakier zabezpieczający QUICKEN łączy znakomitą przyczepność z optymalną elastycznością. Te dwa kluczowe czynniki sprawiają, że może on we właściwy sposób ochraniać naturalne paznokcie. Jeśli pokryjemy naturalne paznokcie typowymi, szybko schnącymi lakierami powierzchniowymi, to nie ochronimy ich. Te lakiery nie posiadają odpowiedniej elastyczności i będą się wykruszać przy każdym, minimalnym wygięciu paznokcia. Powstające w ich wyniku mikropęknięcia odsłaniają paznokcie na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i uwalniają cenną wilgoć. QUICKEN jest szybko schnącym lakierem ochronnym, zaprojektowanym do naturalnych paznokci. Dwa lata testów i badań zajęło firmie Prima Technologies i chemikom z laboratoriów Shell Oil opracowanie tego lakieru. Reprezentuje on nową technologię w paznokciowym przemyśle. Przyspiesza czas schnięcia i zabezpiecza barwny lakier przed wycieraniem i odpryskami oraz ochrania naturalne paznokcie. QUICKEN posiada elastyczność naturalnych paznokci i nosi się lepiej niż jakikolwiek inny lakier powierzchniowy. Nie zawiera nitrocelulozy, a to oznacza, że nie żółknie na francuskich manikiurach i na jasnych kolorach. 
  
Moja opinia: 
Wiele razy zawiodłam się na lakierach nawierzchniowych, dzięki ich długiemu wysychaniu, więc do tego produktu podeszłam ze sceptycznym nastawieniem - jednak niepotrzebnie. NailTek Quicken przerósł moje najśmielsze oczekiwania. 

Na plus: 
- połysk 
- wydajny 
- szybkie wysychanie 
- chroni lakier przed ścieraniem się 
- wielofunkcyjność (top coat + wysuszacz) 
- stosunek cena (ok. 20zł)/jakość/pojemność (15ml)

Na minus: 
- nie przedłuża trwałości lakieru, jeśli chodzi o odpryski 
- krótka wytrzymałość na niepomalowanych paznokciach (jako lakier bezbarwny) 

Podsumowując: 
NailTek Quicken jest najlepszym top coatem ze wszystkich dotychczas przeze mnie używanych. Spełnia wszystkie funkcje, na których mi zależy, a cena jest niska, jak na produkt dobrej jakości. Można go kupić TUTAJ.

5 komentarzy:

 1. miałam go, ale wolę jego podkładowego kolegę ;)

  w ogóle przestałam robić paznokcie na PF przez to, że mam mega krótkie, a wolę robić takie akcja na dłuższych... no i zaczekam aż odrosną i po prostu wtedy nadrobię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesyłam ciacho ;)
  http://lakieromania-rzeczludzka.blogspot.com/2012/09/paznokciowy-projekt-finish-tydzien-5.html

  OdpowiedzUsuń
 3. a wiesz ja używam z golden rose takiego i nawet dobrze sie spisuje, mam szybko suche paznokcie choć uderzać o szafki nie mam zamiaru by sprawdzić XD

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mialam nigdy.. pozdrawiam serdecznie pa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger