30 października

Tropikalny manicure w zimowej odsłonie

 
Co prawda czasy ciepłych dni minęły bezpowrotnie (przynajmniej w tym roku nie ma już co liczyć na świetną pogodę :P), jednak chciałabym Wam pokazać manicure, w którym zawarłam motyw liści palmowych. Aby złagodzić nieco letni akcent wzoru, postawiłam na kolory o barwie chłodnej. 
 
     
Na paznokieć u palca wskazującego i najmniejszego nałożyłam lakier Evo Gellack UV Pro nr 151 - Marshmallow, natomiast na paznokcie u środkowego i serdecznego palca pomalowałam niezawodną bielą Neonail - White Collar. 
    
     
Ponadto, dwa paznokcie "przystemplowałam" wzorem z płytki Born Pretty BP-L076, wykorzystując przy tym lakier do stempli Born Pretty Nail Art Stamping Polish nr 9.
   
Kilka słów o produktach ze sklepu BornPrettyStore, które użyłam do tego zdobienia: 
   
       
Jestem pozytywnie zaskoczona jakością tego lakieru! Born Pretty Nail Art Stamping Polish nr 9 jest moim nowym odkryciem, jeśli chodzi o lakiery do stempli. Czytałam o tych lakierach bardzo dużo opinii, jednak nie spotkałam się z żadną negatywną. Stwierdziłam, że skoro inni się cieszą z zakupu tego produktu, to dlaczego ja mam nie spróbować? Lakier nie sprawiał żadnych problemów z odbijaniem, ma znośny zapach i piękny kolor. Seria ta zawiera wiele kolorów o różnych wykończeniach - na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie. :) Lakier możecie kupić TUTAJ, aktualnie w cenie 3,99$. 
   
    
Płytek firmy Born Pretty chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. :) Jest to świetny przykład połączenia niskiej ceny ze świetną jakością. Płytka Born Pretty BP-L076 jest dobrze wykończona, nie ma nigdzie ostrych krawędzi. Prawie wszystkie wzory mi przypadły do gustu, wszystkie dobrze się odbijają. Płytka dostępna jest TUTAJ, aktualnie w cenie 2,39$. 
    
Co sądzicie o użytych produktach? Jesteście w posiadaniu którychś z nich?
   
Jeśli zdecydujecie się na zakupy w BornPrettyStore, możecie skorzystać z mojego kodu rabatowego, uprawniającego do 10% zniżki: 
   
 

11 komentarzy:

Dziękuję za komentarze. :) Na Wasze pytania odpowiadam pod postem, w którym pytacie.

Copyright © 2016 Lakierowe love , Blogger