wtorek, 21 lipca 2015

p2 Color Victim nr 692 - Hurry Up!

 
    
W ostatnich dniach pogoda nas nie rozpieszcza, więc tym razem, dla poprawy nastroju postawiłam na paznokcie w odcieniu optymistycznego różu. 

środa, 15 lipca 2015

p2 Catch the Glow nr 030 - Bronzed Glow

 
    
Bronzed Glow to lakier niemieckiej firmy p2 pochodzący z zeszłorocznej, wiosennej kolekcji limitowanej. Jak dla mnie kolor ten nie jest wiosenny, a raczej jesienny. Kojarzy mi się z początkiem października - kiedy jeszcze jest względnie ciepło, słońce świeci, a ludzi spacerujących po parku wśród żółto-brązowych liści nie brakuje.  

piątek, 10 lipca 2015

Piórkowy lakier od Born Pretty Store

 
    
Jakiś rok temu brałam udział w konkursie przeprowadzonym przez Born Pretty Store, w którym (jak się później okazało) udało mi się wygrać kilka paznokciowych gadżetów, m.in. ten lakier. Po drodze paczka zaginęła, musiałam czekać, bo może jeszcze do mnie przyjdzie. Paczka jednak do mnie nie dotarła, pewnie sama się zawieruszyła i żadne lepkie ręce sobie jej nie przywłaszczyły... hehe. ;) Tak, czy owak, przesyłka z nagrodami została wysłana ponownie i tym razem trafiła do moich rąk. Jak konkurs zakończył się w sierpniu, tak przesyłkę otrzymałam dopiero w październiku. Po przygodach związanych z transportem mojej paczuszki, nie miałam ochoty przez dłuższy czas korzystać z "pechowej" nagrody, więc produkty leżały sobie i czekały na lepszy dzień. 

środa, 8 lipca 2015

p2 Kiwi Cuticle Peeling

 
     
Dzisiaj, w przerwie od lakierów, słowo o pielęgnacji. :) Często zachwycając się kolorowymi paznokciami, zapominamy, jakie znaczenie ma pielęgnacja dłoni i paznokci, dlatego pokażę Wam dosyć ciekawy gadżet do skórek od firmy p2. 

środa, 1 lipca 2015

p2 Dresscode Happy nr 040 - Green Garden

 
    
Green Garden to moim zdaniem jeden z kilku ciekawszych piasków w mojej kolekcji. W rzeczywistości kolor nieco wpada w limonkę, taka mieszanka żółtego i zieleni. Ciężko mi jest ten kolor opisać, tak samo miałam problem z uchwyceniem go na zdjęciach.