piątek, 30 maja 2014

Lovely Ibiza nr 2

 
    
Długo czekałam na neonowe lakiery piaskowe, które będą tanie i ogólnodostępne, aż w końcu się doczekałam. Pewnego kwietniowego wieczoru pojechałam do Rossmanna po różowy, piaskowy neon. Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda z tym lakierem. 

środa, 28 maja 2014

Kiko nr 337

 
     
Kiko nr 337 to kolor pasujący na każdą porę roku. Piękny z niego chaber. :) Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię niebieskie lakiery - większość odcieni pasuje do moich dłoni. Technicznie za to lakier nie zachwyca, ale takiemu pięknisiowi drobne wady można wybaczyć. ;) 

poniedziałek, 26 maja 2014

p2 A Night to Remember nr 040 - Luxury Miss

 
   
 Na wstępie chciałabym Was przeprosić za prześwity na paznokciu u palca wskazującego. Podczas robienia zdjęć nie zauważyłam tego mankamentu, bo tak naprawdę nie było tego w ogóle widać. Lampa błyskowa za to widzi wszystko i jeszcze więcej, dlatego na zdjęciach zawsze widoczne są wszystkie niedociągnięcia. :) 

piątek, 23 maja 2014

p2 A Night to Remember nr 020 - Rose (Nail Pearls)

 
     
Ostatnio pokazuję Wam same lakiery, dlatego dziś dla odmiany zaprezentuję perełki do paznokci firmy p2, zwane w blogsferze kawiorem. 

środa, 21 maja 2014

Zielono mi!

 
    
Nie wiem, czy zauważyłyście, ale zazwyczaj jak już robi się ciepło za oknem, to nie ociepla się stopniowo, tylko np. z kurtki wskakujemy od razu w krótki rękaw, pomijając etap noszenia bluzy/sweterka. Mijają 2-3 dni i z 10 stopni robi się 20. W tym roku też tak było i tym sposobem mani, który jest typowo wiosenny, publikuję, gdy już jest gorąco, a nie ciepło - po prostu wcześniej nie zdążyłam dodać zdjęć na bloga. :P Tak więc podczas letniej, a nie wiosennej aury dodaję wiosenny manicure. :) 

poniedziałek, 19 maja 2014

Orly - Miss Conduct

 
    
Lakier ten urzekł mnie holo drobinami. Gdyby nie ich obecność, nie spojrzałabym nawet na ten lakier, bo ciemnoróżowe lakiery są dostępne wszędzie, a poza tym nie lubię takich kolorów. Ale z holo to już inna bajka. :) Bardzo dobrze się czułam z Miss Conduct na paznokciach - drobinki dawały o sobie znać za każdym razem, kiedy spoglądałam na mój manicure. 

sobota, 17 maja 2014

Golden Rose Galaxy nr 14

 
   
W ostatnim czasie przybyło mi dużo lakierów piaskowych. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego wykończenia, ale z czasem bardzo je polubiłam. Najwięcej w swojej kolekcji mam piasków fioletowych - dziś pokażę Wam jeden z nich. 

wtorek, 13 maja 2014

Spongebob Kanciastoporty

Zapewne większość z Was kiedyś oglądała lub chociaż kojarzy bajkę ze Spongebobem. Głównym bohaterem dzisiejszego zdobienie będzie właśnie ta żółta gąbka, która podbiła serca dzieci na całym świecie.
      
 

sobota, 10 maja 2014

Paznokciowe podsumowanie zakupów - kwiecień 2014

Tym razem marzec miał być miesiącem oszczędzania, planowałam tylko zakup dwóch lakierów Kiko z babeczkowej kolekcji, top Dance Legend oraz kilka lakierów Golden Rose. Zakupy w Naturze były zupełnie nieplanowane, gdyż informacja o promocji pojawiła się w ostatniej chwili. 

poniedziałek, 5 maja 2014

Golden Rose Rich Color nr 19

 
       
Golden Rose Rich Color nr 19 to piękny turkus. W zależności od oświetlenia raz jest bardziej niebieski, a innym razem bardziej zielony.

piątek, 2 maja 2014

p2 A Night to Remember nr 030 - Fascinating Girl

 
      
Fascinating Girl to jasnoróżowy lakier o metalicznym wykończeniu. Mało precyzyjna aplikacja lakieru powoduje efekt perły - a to przez smugi, które powstają poprzez pociągnięcia pędzelkiem po lakierze na paznokciach. Starałam się w miarę możliwości uniknąć tego, a czy mi wyszło, to już oceńcie sami. :)